10255. 448. Closed Online auction Paintings and graphics
24 000 HUF
0 HUF
Kézdi Kovács László (1864-1942): Virágzás. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült. Dekoratív, korabeli, kissé sérült fakeretben, 40×50 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf