10288. 448. Closed Online auction Paintings and graphics
3 400 HUF
0 HUF
M. Tóth István (1922-2006): Bujkáló hold. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fakeretben, 39×36 cm
Photo of the item taken by : pk