10293. 448. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Marostordai Anna (1920-1999): Eső után. Vegyes technika, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben, 33x48 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras