10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Monika Bończa-Tomaszewska (?-), XX. sz. vége: Kétárbócos vitorlás és a várakozó tengerész. Olaj, farost. Jelezve balra lent. 14x18 cm Dekoratív, kissé sérült fakeretben.