12 000 HUF
Munkácsy Mihály (1844-1900): Konyhában c. egyetlen rézkarcával, papír, jelzett a karcon, 20×28 cm. In: Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. Bp., 1898, Singer és Wolfner, (Hornyánszky-ny.), 8+235+1+8 p.+24 t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, Munkácsy Mihályt ábrázoló fém plakettel, aranyozott felső lapélekkel, kopott, foltos borítóval, kijáró lapokkal, régi intézményi bélyegzésekkel, megviselt állapotban. De maga a rézkarc csak kis foltokkal, a hátán bélyegzéssel.