28 000 HUF
72,54 EUR, 80,00 USD
Patay László (1931-2002): Anya gyermekével (tanulmány a szekszárdi pannókhoz), 1983. Szén, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 39×29 cm