10367. 448. Closed Online auction Paintings and graphics
18 000 HUF
0 HUF
Pósa Ede (1947-): Városrészlet. Pasztell, karton. Jelezve balra lent. Hátoldalán címkén feliratozott. 17,5x16,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
Photo of the item taken by : nagy_andras