10423. 448. Closed Online auction Paintings and graphics
38 000 HUF
0 HUF
Scholler Rezső (1882-?): Téli utca. Olaj, karton, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal és Téli Kiállítás, Műcsarnok, 1937 raglapjával. Fakeretben. 34x49 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras