9 000 HUF
Szemethy Imre (1945-): "Karinthy Frigyes: Utazás a koponyám körül", 1976. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (82/100). Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 29×39 cm. Korai munka az életműből, gyűjtői darab!