10468. 448. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
0 HUF
Szőnyi István (1894-1960): Utcarészlet (Zebegény?). Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró szakadással és apró folttal. 13,5x9,5 cm
Photo of the item taken by : ekb