10530. 448. Closed Online auction Paintings and graphics
4 800 HUF
0 HUF
Zádor István (1882-1963): Budapesti látkép. Színezett rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán MNK Képzőművészeti Alapjának Képcsarnoka bélyegzővel, lap széle kissé foltos, 24,5x48,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras