Art-ceramics

Number of items: 291

Az én váram. Kerámia falikép, jelzés nélkül, minimálás lepattanásokkal a szélén 23,5x23,5 cm
11181.

3 600 HUF
9,33
10,29

1980 Hejőszalonta, butella, madaras mintával, mázas kerámia, kopással, m: 22 cm
11182.

3 000 HUF
7,77
8,57

11183.

3 000 HUF
7,77
8,57

Kerámia kínáló tál. Kézzel festett 25x12 cm + 6 db aranyozott szájú üveg stampedlis pohár. (aranyozás minimálisan kopott)
11184.

3 400 HUF
8,81
9,71

Ezüst színű kerámia robot persely, jelzés nélkül, kis kopással, m: 20 cm
11185.

3 000 HUF
7,77
8,57

Retró kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 13 cm
11186.

4 000 HUF
10,36
11,43

Szemes design tálka. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 19x20 cm
11187.

4 000 HUF
10,36
11,43

11188.

3 600 HUF
9,33
10,29

Vajtartó mázas kerámia. kézzel festett, jelzett JGRA, hibátlan d: 19 cm
11189.

3 600 HUF
9,33
10,29

Mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 24 cm
11190.

3 000 HUF
7,77
8,57

Mouzin Lecat & Cie farkasos kerámia korsó, kézzel festett, jelzett, kis mázlepattanásokkal, m: 28,5 cm
11191.

9 000 HUF
23,32
25,71

Pálinkás butéla. Kézzel festett kerámia. "Gyógyszer ennek minden cseppje, mikor iszod gondolj erre" felirattal 31 cm Hozzá kis kerámia csésze
11192.

3 600 HUF
9,33
10,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF