Art-ceramics Number of items: 291
2968110
11012
448
14000
Art-ceramics
Other collectibles
Körmöcbánya szecessziós tóparti táj mintás falitányér. Mázas fajansz, kis kopással, szép állapotban, jelzéssel, d: 17,5 cm
14 000 HUF
2968292
11013
448
48000
Art-ceramics
Other collectibles
Izsépy Margit: Furulyázó Faun. Festett kerámia, jelzéssel, kis kopással, m: 28,5 cm
48 000 HUF
2965118
11014
448
32000
Art-ceramics
Other collectibles
cca 1900 Satsuma nagy méretű kerámia dísztál, préselt és festett mintával, jelzés nélkül, kis kopottsággal, d: 36 cm
32 000 HUF
2965121
11015
448
80000
Art-ceramics
Other collectibles
Bod Éva (1924-2004): Plasztikus fali kerámia fali dísz. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, ragasztott, kovácsoltvas keretben. 18x38 cm
80 000 HUF
2966838
11016
448
38000
Art-ceramics
Other collectibles
Antik kínai sárkánymintás kerámia kaspó, koronás díszítéssel, jelzéssel, kis kopottsággal, d: 18,5 cm, m: 19,5 cm
38 000 HUF
2864733
11018
448
48000
Art-ceramics
Other collectibles
Bernard Bloch 1836-1909): Magyar legény. Hidegen festett fajansz, jelzett, korának megfelelő állapotban, jelzett, m: 38 cm
48 000 HUF
2864766
11019
448
36000
Art-ceramics
Other collectibles
36 000 HUF
2840658
11020
448
500000
Art-ceramics
Other collectibles
Kuba. Alfredo Sosabravo (1930- ): Pávás (rájás) kínáló. Színes mázakkal festett kerámia. Jelzett. m: 9,5 cm, d: 24 cm Alfredo Sosabravo 1930-ban született Sagua la Grandéban, Kubában. Egyszínű és élénk színű terrakottából készült művei mechanikus tárgyakat és szimbolikus anatómiai ábrázolásokat ábrázolnak. A kézműves munka teljesen kézzel készül, és minden egyes darab egyedi és megismételhetetlen...
500 000 HUF
2927019
11021
448
40000
Art-ceramics
Other collectibles
Hatalmas portugál szüreti mintás fajansz falitányér, jelzéssel, hibátlan, mázrepedésekkel, d: 48 cm
40 000 HUF
2952337
11022
448
Art-ceramics
Other collectibles
Zsolnay pirogránit padlóváza, jelzett (Fürtös György terv), minimális kopással, m: 28 cm
18 000 HUF
2946468
11023
448
48000
Art-ceramics
Other collectibles
Benkő Ilona (1937-): Raku kerámia váza, jelzés nélkül, szájánál kopással, m: 16 cm
48 000 HUF
2945391
11024
448
32000
Art-ceramics
Other collectibles
Lovas mintás kerámia kaspó, mélykék mázas kerámia váza, minimális kopással, jelzéssel, m: 20 cm
32 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035