11423. 448. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 000 HUF
0 HUF
Herendi antik levél alakú ékszeres tálka, kézzel festett, jelzett, másodosztályú, kis kopással, h: 14,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras