12 000 HUF
15
Hollóházi Vivaldi falitál. Faragó Miklós (1947- ) által tervezett porcelán falitál, Vivaldi: A négy évszak dekorral. Limitált szériás. Kézzel sorszámozott 1999/1423. számmal. Levonóképes, aranyozott, jelzett, hibátlan, d: 31 cm