Number of items: 475
2970480
11521
448
Other collectibles
Hollóházi 4 darab dekoratív porcelán tárgy: virágmintás váza, kobaltkék alapon arany virágmintás váza, 2 db virágmintás bonbonier, jelzéssel, hibátlan
3 600 HUF
2968704
11522
448
Other collectibles
Hollóházi zsebredugott kezű kisfiú. Terv.: Káldor Aurél. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
3 000 HUF
2967843
11523
448
Other collectibles
Hollóházi márványmintás váza és ékszertartó, jelzéssel, kopással, h: 19,5 cm, m: 25,5 cm
3 000 HUF
2975299
11524
448
Other collectibles
Hollóházi bonbonier és ékszertartó tálka, ritka mintával díszítve, jelzéssel, hibátlan, dobozában, h: 13-16 cm
3 000 HUF
2965971
11525
448
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelánkép az 'Arcok' sorozatból, d: 8 cm, Bőrrelief Design bőr keretben, d: 16 cm, hibátlan
5 000 HUF
2965960
11526
448
Other collectibles
Hollóházi címeres kézzel festett régi dísztányér. Jelzett, kopással, akasztója sérült, d: 22,5 cm
4 000 HUF
2966603
11527
448
3800
Other collectibles
Hollóházi kobaltkék alapon virágmintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 24,5 cm
3 800 HUF
2966601
11528
448
Other collectibles
Hollóházi virágmintás fedeles váza, jelzett, hibátlan, m: 38 cm
6 000 HUF
2966600
11529
448
Other collectibles
Hollóházi aranyozott virágmintás padlóváza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 36 cm
6 000 HUF
2967028
11530
448
Other collectibles
Hollóházi Medimpex Aqva Vitae gyógyitalos porcelán edény, kézzel festett, jelzéssel, hibátlan, m: 20 cm
4 000 HUF
2972930
11531
448
4800
Other collectibles
Hollóháza stúdió Bakó Hetey Rozália: Kínáló. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal 20 cm
4 800 HUF
2976487
11532
448
Other collectibles
Címeres Hollóházi falitál, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 23 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m