Number of items: 475
2976358
11702
448
Other collectibles
6 db kínai rizsmintás leveses kanál, jelzés nélkül, hibátlan, h: 14 cm
2 000 HUF
2976810
11703
448
Other collectibles
Vegyes porcelán tétel: Tejkiöntők, tálkák, csésze, fedelek, közte Zsolnay. Sérülésekkel, jelzéssel.
2 600 HUF
2976168
11704
448
Other collectibles
Máriabesnyő kézzel festett ékszertartó tálka, porcelán, masszába nyomott számozással, áttört mintával, hibátlan, 13,5x11 cm
2 600 HUF
2976434
11705
448
Other collectibles
Japán porcelán kiöntő és tál + 2 darab hagymamintás csésze, közte Hüttl Tivadar. Tálon pattanással.
2 000 HUF
2976443
11706
448
Other collectibles
cca 1930 Angol japonizáló dísztál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 18 cm
2 400 HUF
2976455
11707
448
Other collectibles
Meissen 15 darabos hagymamintás porcelán tétel, jelzéssel, sérüléssel, csészék, tálak, kiöntő
3 000 HUF
2976474
11708
448
Other collectibles
2 000 HUF
2976478
11709
448
Other collectibles
Miskolci antik falitál, virágmintával díszített, jelzéssel, kopással, d: 22 cm
3 000 HUF
2976511
11710
448
Other collectibles
Kínai porcelán figura. Jelzés nélkül, kis kopottsággal, m: 19 cm
2 600 HUF
2967232
11711
448
Other collectibles
Olasz figurális mogyorókínáló, jelzéssel, kis kopással, m: 15 cm
2 800 HUF
2967021
11712
448
Other collectibles
Antik porcelán fogkefetartó, jelzés nélkül, kis kopottsággal, m: 11,5 cm
3 000 HUF
2783062
11713
448
Other collectibles
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m