Number of items: 475
2975278
11328
448
22000
Other collectibles
Zsolnay búzavirág mintás falióra, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 25,5 cm
22 000 HUF
2974664
11329
448
40000
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás 6 személyes kompótos készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 13 cm, 24,5 cm
40 000 HUF
2967992
11330
448
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás köretes tál, jelzéssel, hibátlan, d: 25 cm, m: 7,5 cm
16 000 HUF
2967998
11331
448
14000
Other collectibles
Herendi Viktória mintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 19,5 cm
14 000 HUF
2968502
11332
448
Other collectibles
Herendi búsuló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm
20 000 HUF
2968945
11333
448
40000
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas kaspó, Kovács István terv. Jelzett, hibátlan, pajzspecsétes, d: 20,5 cm, m: 10,5 cm
40 000 HUF
2969046
11334
448
Other collectibles
Herendi Apponyi mintás porcelán bonbonier, plasztikus rózsa fogóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 16,5 cm, m: 16 cm
16 000 HUF
2969513
11335
448
Other collectibles
Herendi labdarózsa mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Búrával m: 40 cm
20 000 HUF
2970745
11336
448
Other collectibles
Hollóházi Hajnalka mintás kávés készlet + 2 darab Hajnalka váza. Jelzéssel, minimális kopottsággal, egyik vázán pattanással.
18 000 HUF
2971772
11337
448
34000
Other collectibles
Zsolnay Pompadour mintás kávés készlet, egy csésze hiánnyal, jelzéssel, hibátlan.
34 000 HUF
2965187
11338
448
30000
Other collectibles
Szecessziós majolika váza, gazdag ornamentikus díszítéssel, inda formájú fülekkel, sorszámmal jelezve, 2 kis hajszálrepedéssel, m: 43 cm
30 000 HUF
2966842
11339
448
Other collectibles
Régi japán pávamintás fedeles váza pár, jelzéssel, repedezett mázzal, szép állapotban, m: 29,5 cm
18 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m