Pozsony, Pressburg, Bratislava; A várlépcső. I. 2. Angermayer Károly műnyomda kiadása / Schody do zámku / Die Schlosstiege / the castle steps s: H. Pinggera (EK)
1923 Pozsony, Pressburg, Bratislava; Schloßbergeingang, K.u.K. Schlossberg Kaserne / Várkapu, Cs. és kir. Várhegy laktanya, óra, katonák / castle gate, K.u.K. military barracks on the castle hill, soldiers, clock (kopott élek /worn edges)
Pozsony, Pressburg, Bratislava; Ligeti kávéház, IX. malom II. tó, Vaskutacska, korai trolibusz. Magyar zászló és címer / Au Caféhaus, IX. Landmühle II. Teich, Eisenbrünnel (Eisenbründl) / Zelezná Studienka / general view, lake, café, spa with early trolleybus, Hungarian flag and coat of arms (r)
1902 Pozsony, Pressburg, Bratislava; Fő tér, Városháza. Holderer Gusztáv kiadása / Hauptplatz mit dem Rathaus / main square, town hall. Art Nouveau (b)
Pozsony, Pressburg, Bratislava; A Kir. Kath. főgimnázium Szent Erzsébet templom, harangjainak felszentelése emlékére 1911. évi június hó 25-én: Erzsébet, Ilona, Simon és Zsófia. Angermayer Károly kiadása / Art Nouveau memorial postcard for the consecration of the church bells. litho (kis szakadás / small tear)