12042. 450. Closed Online auction Antique
22 000 HUF
0 HUF
2 db antik szent kép, kézzel festett fémlemez, jelzés nélkül. Mariazell bazilika és Szent Háromság. 19. század. Kopásokkal. 16x12,5 és 10,5x8cm
Photo of the item taken by : tg