8 000 HUF
31
Ugratás a víz felett (The water jump)). Stevengraph, szövött selyemkép, paszpartun jelzéssel, 5×15 cm. Dekoratív sérült fakeretben., XIX. sz. második fele / pure silk woven picture, Thomas Stevens, Stevengraph Works, Coventry