11909. 450. Closed Online auction Antique
20 000 HUF
0 HUF
Viktoriánus angol ón kanna, körbefutó hólyagos mintával, griffmadár figurális kiöntő résszel, terméseket idéző gömb lábakon, jelzéssel, kopással, sérüléssel, csavarható teteje laza, m: 21 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras