Antique

Number of items: 249

Öntöttvas kalamáris. betét és tető nélkül 22x18 cm
11912.

6 000 HUF
15,92
17,14
Kaláni (Kalánbánya -> Kiskalán. Kálbor (Colbor; Kaltbrunnen; Erdély) ) bánya- és kohó-részvénytársaság öntöttvas tálka sasos címer 16x10 cm / Cast iron emblem with eagle
11913.

10 000 HUF
26,53
28,57
Sétabot. Csont nyéllel , rajta kis repedéssel 89 cm
11914.

12 000 HUF
31,83
34,29
Antik kínai kétfigurás bronz váza, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 16,5 cm
11915.

16 000 HUF
42,44
45,71
19. sz vége, antik kínai tűzzománcos váza pár. Jelzésekkel, minimális kopással és hajlással, d: 8 cm, m: 15 cm
11916.

24 000 HUF
63,66
68,57
11917.

28 000 HUF
74,27
80,00
Berndorf antik monogramos kínálótál, jelzéssel, kopással, fém, 42x28,5 cm
11918.

3 800 HUF
10,08
10,86
3 db antik fém tároló, kopásokkal, horpadásokkal, lyukakkal m: 14 cm
11919.

8 000 HUF
21,22
22,86
Tükör, aranyszínű fa keretben, jó állapotban, 83x62 cm
11920.

6 000 HUF
15,92
17,14
11921.

15 000 HUF
39,79
42,86
Szecessziós lemezdoboz, korának megfelelő állapotban, 26x17x17 cm
11922.

8 000 HUF
21,22
22,86
cca 15.-19. sz., 4 darab antik szerszám fej, bronz, h: 15-26 cm
11923.

15 000 HUF
39,79
42,86
25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF