16117. 450. Closed Online auction Military
18 000 HUF 48,65 EUR, 52,94 USD
0 HUF
cca 1900, Ferenc József arcképe. Színezett litográfia, üvegezett keretben, 42x32,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert