Keith Richards, James Fox: Élet. Aki túlélte a rock 'n' rollt. Bp., 2019, Cartaphilus. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóval, jó állapotban.
cca 1930-60 össz. 34 db gramofon lemez, magyar (Sebő Miklós, Zsolnai Hédi, Ferrari Violetta, Kelly Anna stb.) és külföldi előadók és dalok (Sebő Miklós, Zsolnai Hédi, Ferrari Violetta klf. kiadók Qialiton, Radiola Electrocord, Odeon, His Master's Voice stb.), 3 db sérült korabeli vászonkötésű albumban.
cca 1900-50 6 db régi magyar kotta, többön magyar sztárok a borítón (Hajmássy Ilona, Nagfkovácsi Ilona stb.), részben kissé sérült, egyik gerince ragasztott
1930 Budai Zeneakadémia hangverseny meghívók, 3 db + 1943 A Székesfővárosi Zenekar hangversenye a Fővárosi Képtár kertjében, műsorprospektus + 1968-69 Országos Filharmónia Téli bérlet műsora
1948 Országos Magyar Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskola, Az 1948/49. tanév záró- és képesítő-vizsgálatainak sorrendje, nagyméretű táblázat, egy-két kis lapszéli szakadással, hiányos borítóval, 75x26,5 cm
cca 1920-1930 Ujrendszerű harmonika iskola. Írta: Schwalb Ármin és Erdélyi Dezső. Bp., Sternberg Ármin és Testvére, 65+(1) p. + 1 (kihajtható) t. Kiadói illusztrált, spirálfűzéses papírkötés, kissé foltos.