16166.
450. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Ruth Sommerfeldt Jacobsen - Philip Kromer: Syng med oss! Allsangboka for barna. (Norvég nyelvű énekeskönyv gyerekeknek, rajzokkal és kottákkal). Oslo, 1945, Harald Lyche & Cos Musikkforlag, 157+(2) p. Kiadói félvászon-kötésben, a borítón némi kopással, a hátsó kötéstáblán törésnyommal, helyenként kis lapszéli ázásnyomokkal. / Norwegian children's song book, with illustrations and sheet music. Half-linen binding, with minor wear.