16192.
450. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
14 000 HUF
cca 1930-60 össz. 34 db gramofon lemez, magyar (Sebő Miklós, Zsolnai Hédi, Ferrari Violetta, Kelly Anna stb.) és külföldi előadók és dalok (Sebő Miklós, Zsolnai Hédi, Ferrari Violetta klf. kiadók Qialiton, Radiola Electrocord, Odeon, His Master's Voice stb.), 3 db sérült korabeli vászonkötésű albumban.