3 000 HUF
1983 Helyzet - A hetvenes évek művészete a Sárospataki Képtárban, a Fővárosi Tanács Kiállítóházában, Haraszty István szobrászművészeti alkotásával a plakáton, jelzett a plakáton, lapszéli sérüléssel, 70x50 cm