3 000 HUF
1905-1906 Az Én Ujságom. Képes gyermeklap. Szerk.: Pósa Lajos. 1905. okt. 1. -1905. dec. 6. sz. - 1906. jan. 1. 1906. okt. 15. XVI. évf. 1-6., XVII. évf. 7-26. sz. Bp., Hungária-ny., 414 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis szakadással, az első címlap sarkán és egy lap (403/404.) sarkán hiánnyal, néhány lapszélen szakadással, (nyomdahibás?)