5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
1909 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. 1909. II. félév (július-december). Bp., 1909, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 437-876 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.