16650. 450. Closed Online auction Printed Materials
1 600 HUF 4,32 EUR, 4,71 USD
0 HUF
1912 Kis Ujság XXVI. évf. 190. sz., 1912. aug. 10., kissé foltos, sérült, 8 p.
Photo of the item taken by : zille