1888 "Levél nekem, neked és minden embernek". Kihajtható, illusztrált, verses "memento mori" nyomtatvány. Bp., 1888, Rózsa K. és neje-ny. Kissé sérült, kihajtva: 29x24 cm
cca 1892 2 db kolera elleni tájékoztató: E. Kovách Aladár: A kolera. Bp., 1892, Dobrowsky és Franke, 16 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, a hátsó borító levált. + Általános szabályok és óvintézkedések, melyeket kolerás időben nem szabad szem elől téveszteni. Táblázatos összeállítás. Kisebb szakadással, kihajtva: 34x33,5 cm
1892 Budapesti Szemle. Szerk.: Gyulai Pál. Hatvankilencedik kötet. (181., 182., 183. szám). Bp., 1892, Franklin-Társulat, 1 sztl. lev. + 480 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé sérült, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal, az első két lap kijár.
1896 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. 1896. I. félév (január-június). Bp., 1896, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev. + 460 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült, foltos borítóval, sérült, az elülső kötéstáblához ragadt címlappal, helyenként sérült, penészfoltos lapokkal.
1897 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. XVI. köt. 1897. II. félév (július-december). Bp., 1897, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev. + 421-844 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
1898 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. 1898. I. félév (január-június). Bp., 1898, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 416 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kissé kopott, sérült borítóval, hiányzó címlappal, helyenként kissé foltos lapokkal.
cca 1900 2 db állatokkal kapcsolatos illusztráció, színes litográfia, papír, német nyelven feliratozva, az egyik sérült, ragasztással javított, 42x33 cm
cca 1900 Zichy Mihály festőművész rajzai után készült 9 db fekete-fehér nyomat. (In: Arany János balladái - Zichy Mihály rajzaival. Bp., Ráth Mór kiadása). Vegyes állapotban, lapszéli ázásnyomokkal, lapméret: 32x24 cm
cca 1900 Pallavicini Ede, őrgróf (1845-1914) közgazdász és politikus, a főrendi ház tagja, sokáig jegyzője, valóságos belső titkos tanácsos névjegykártyája, törésnyommal