Printed Materials

Number of items: 286

1907 A Nagykörű, kőtelek, tiszasülyi takarékpénztár kimutatása. Gyoma, 1908. Kner
16636.

2 000 HUF
1907-1908 Utazási tervezetek kiadja a központi menetjegyiroda Vonat utazási segédlet haszos információkkal,sok reklámmal, litho borítóval 64p
16637.

5 000 HUF
1908 Ferenc József uralkodásának 60. évfodulójára kiadott könyv füzet alakban megjelent két száma. sok képpel.
16638.

3 000 HUF
1908-1941 Vegyes újság tétel, 4 db: 1908 Der Jagdfreund 1908. május 16. német nyelvű vadászújság, 1934 Forum. Zeitschrift für Kunst, Bau und Eirichtung. 1934. IV. 1., 1938 Tátra. II. évf. 7-8. sz., 1938. szept. - okt., 1941 Szebb Jövőt!Leventék képes hetilapja, I. évf. II. sz.
16639.

1 600 HUF
1909 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. 1909. II. félév (július-december). Bp., 1909, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 437-876 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
16640.

5 000 HUF
cca 1909-1929 Vegyes szentkép tétel
16641.

1 600 HUF
cca 1910 Párizs, régi épületek a XX. század elejéről, 5 db nagyméretű fotónyomat, vegyes állapotban, 32x23 cm körül
16642.

900 HUF
2,43
2,65
cca 1910 Telefon Hírmondó prospektus, rajta napirenddel, Bp., Kallai Ármin-ny., 2 sztl. lev.
16643.

3 000 HUF
11
cca 1910 Souvenir de Bruxelles / Brüsszel nevezetességeit ábrázoló leporelló 16 db képpel, sérült, szétvált borítóval, 17,5x13,5 cm
16644.

1 000 HUF
cca 1910 Budapest Albuma, 21 Budapesti látképet tartalmazó mappa, négy nyelvű (magyar, francia, angol, német) feliratokkal. Bp., Légrády, 21 t. Kiadói zsinórfűzött haránt-alakú papírkötés, kissé szakadt borítóval, kissé foltos.
16645.

3 600 HUF
9,73
10,59
cca 1910 Kossuth Lajos arcképe, temetése, mauzóleuma, stb. 8 db vegyes, fekete-fehér és színes nyomat. Változó állapotban, 27,5x19,5 cm és 37x27,5 cm között.
16646.

1 600 HUF
cca 1910-30 Vegyes német nyelvű nyomtatványok, 9 db
16647.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF