https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 286
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2989817
16648
450
0
1800
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910-1940 Prohászka Ottokár, Chernoch, Svoy, Glattfelder mise emlék szentképek 6 db
Starting price:
1 800 HUF
2966955
16649
450
0
1600
Printed Materials
Other collectibles
1911 Hölgyeket ábrázoló festményekről készült reprodukciók, 12 db színes nyomat, Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben (Bp., 1911, Pesti Napló) c. könyv műmellékletei, változó állapotban, lapméret: 30x22,5 cm
Starting price:
1 600 HUF
2975360
16650
450
0
1600
Printed Materials
Other collectibles
1912 Kis Ujság XXVI. évf. 190. sz., 1912. aug. 10., kissé foltos, sérült, 8 p.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2975357
16651
450
0
1600
Printed Materials
Other collectibles
1912 Kis Ujság XXVI. évf. 65. sz., 1912. márc. 16., a címlapon: "Merénylet az olasz királyi pár ellen - Az anarkista merénylő elfogatása", kissé sérült, foltos, 8 p.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2993923
16652
450
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1912 Lugos, leányiskola és kisdedóvó értesítője, 63p
Starting price:
1 000 HUF
2967685
16653
450
0
5000
Printed Materials
Other collectibles
1913 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. XLVIII. köt. 1913. II. félév (július-december). Bp., 1913, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev. + 425-884 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2991531
16654
450
0
8000
Printed Materials
Other collectibles
1913 - 1916 Barlangkutatás. Évenként négyszer megjelenő folyóirat. Kiadja: a Magyarhoni Földtani Társulat Barlangkutató Szakosztálya. I-IV., teljes évfolyam. Lenhossék Mihály közreműködésével szerkeszti Kadic Ottokár.
Starting price:
8 000 HUF
2975368
16655
450
0
1600
Printed Materials
Other collectibles
1914 Kis Ujság XXVIII. évf. 149. sz., 1914. jún. 24., a lap alja sérült, 4 p.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2974460
16656
450
0
1400
Printed Materials
Other collectibles
1915 Budapesti Bazár LV. évf. 20. füzet, 1915. júl. 18., szerk.: Radnay Erna, fekete-fehér képekkel, szabásminta-melléklettel, sérült állapotban
Starting price:
1 400 HUF
2993763
16657
450
0
2800
Printed Materials
Other collectibles
cca 1916 I világháborús képek, az Érdekes Ujság fotópályázata 20 db nagy méretű kép 28x26 cm
Starting price:
2 800 HUF
2991541
16658
450
0
8000
Printed Materials
Other collectibles
1917-1938 Barlangkutatás. Barlangtani szakfolyóirat. Évenkint négyszer megjelenő szám. Kiadja: Ma Magyarhoni Földtani Társulat Barlangkutató Szakosztálya és a Magyar Barlangkutató Társulat. Szerk.: Kadic Ottokár részben Kormos Tivadar közreműködésével. V-XIV. kötetek. (V. köt. 1-4. (1 kettős számmal), VI-IX. köt. 1-4. füzetek (egyben), X-XIII. köt. 1-4. füzet (egyben), XIV-XV. köt. 1-4. füzet (egyben)) Teljes évfolyamok. + XVI. köt. 1. füzet.
Starting price:
8 000 HUF
2992673
16659
450
0
5000
Printed Materials
Other collectibles
1919 Tanácsköztársaság munkástanács röplap 21 cm
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment