cca 1782 Die Barmherzigkeit und Gerechtigkeit Gottesunter den Sinnbild des Berg Thabors, und Calvari-Bergs zur Warnung des vermessenen, und Heinmuthigen Sunders, .. Vorgestellet von dem Hochwurdigen in Gott geistlichen Herrn Joseph Müncich, ... Ofen, ,Königlichen Univesitätsschriften, foltos, 15 p.
1822 Die 17-a Januarii 1822. Referente Horváth. In causa appellata Franciscae Hadvig, contra Antonium Aloysium Lueff, et alios in Excelsa Tabula Septemviriali. Latin nyelvű jogi irat, nyomtatvány, hajtott, foltos, 1 sztl. lev.
1862-1863 La Semaine des enfants. Septiéme Volume. N. 314-365.
1. Octobre 1862 - 28. Mars 1863. Paris, 1862-1863, Ch. Lahure, 415+1 p. Rendkívül gazdag fametszetű szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Francia nyelven. Korabeli kartonált papírkötésben, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, possessori és intézményi bélyegzésekkel, a 385/386. oldal hiányzik (362. szám címlapja.)
1867 Nefelejts. Szépirodalmi és képes hölgydivatlap. IX. évf. 1-52. számok. 1867. jan. 6. - dec. 15. + 25. szám kétszer szerepel. (A plusz számot a kötet végére kötötték. Szerk.: Bulyovszky Gyula és Friebeisz Ferenc. Pest, 1867, Kertész József, 1 t.+2+634+297-308 p. Korabeli átkötött félbőr-kötésben, kopott borítóval, kopott, kissé sérült gerinccel, sérült, hiányos címképpel és címlappal, egy további lap sérült és firkált, valamint még egy lap sarkán hiány, egy-két lapon kis szakadással, foltos lapokkal, az utolsó lap gyűrött és rajta lapszéli sérülésekkel, a két utolsó előtti lap sarkán szamárfülekkel, az első szennylap hiányzik, a hátsó szennylap sérült, a könyv táblái belsején és az elülső előzéklapon és hátsó szennylapon tulajdonosi bejegyzésekkel.
1879 Magyar Korona, politikai, társadalmi és közgazdasági napilap, III. évf. 49. sz., 1879. febr. 28. A címlapon XIII. Leó pápa beszéde. Szakadásokkal, foltos lapszélekkel, 4 p.
cca 1880-1926 Vegyes, izgalmas névjegykártya gyűjtemény, közte több híres személy, össz. 12 db, közte 3 db autográf sorokkal: Fülepp Kálmán (1851-1919), Budapest főpolgármestere (1906-1912), hátoldalán autográf részvétnyilvánító sorai; gróf Nákó Kálmán (1822-1902) politikus, császári és királyi kamarás; báró Bémer Pál; apát, nagyváradi kanonok; báró Vécsey József (1829-1902) országgyűlési képviselő, zabolchi (szabolcsi) főispán; báró Arthur Heinrich Bolfras Freiherr von Ahnenburg (1838-1922) osztrák-magyar vezérezredes, korábban I. Ferenc József főhadsegédje, hátoldalán autográf német ny. soraival 1908-ból; Rudolf Jüttner osztrák festő, hátoldalán autográf német ny. soraival 1926-ból, stb.
1884 Kecskemét, a kecskeméti Függetlenségi Párt politikai és közművelődési közlönye. XIII. komplett évfolyam, néhány lap sérült és kissé foltos, részben hiányos és részben javított. Számos, részben illusztrált reklámmal.