1936 Hazai és külföldi ásványvizek ismertetése. Átnézte és előszóval ellátta: Dr. Benczúr Gyula. Kiadja: Édeskuty L. Ásványvíz kereskedelmi Rt., 16 p. Képes reklámnyomtatvány,
1937 A Bajusz György Dr.-né Kossányi Edit és tanártársai nyilv. jogú leánygimnáziumának értesítője az 1936-37. iskolai évről. Bp., Szepes és Urbányi-ny., 37+(3) p. + 8 t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval, kisebb gyűrődésekkel.
1937 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 75. évi jelentése és zárószámadása 1936-ról. Bp., 1937, Világosság-ny., 68 p. Kissé sérült, foltos.
1938 Film, Színház, Irodalom I. évf. 1. sz. (induló szám), 1938. december 22-29. Bp., Athenaeum-ny., 128 p. Számos fekete-fehér fotóval, hirdetésekkel, keresztrejtvénnyel. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, néhány kissé foltos lappal.
1938 Képes Vasárnap - Az ezeréves Magyarország. A Pesti Hírlap karácsonyi albuma. Irredenta kiadvány, számos fekete-fehér képpel illusztrálva, érdekes írásokkal. Tűzött papírkötés, sérült címlappal, 100 p. + cca 1930 Emlékezzünk Nagymagyarországról! II. füzet. A Pesti Hírlap kiadása. A címlapon I. Ferenc József és Wekerle Sándor miniszterelnök. Fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal. Tűzött papírkötés, kissé sérült, 44 p.
1938 L'illustration "L'automoblie" száma, számos képpel korabeli Peugeot, Citroen, Renault, Mercedes-Benz, Delage, Delahaye stb. gépjárművekről, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos
cca 1938-1940 3 db légoltalmi tájékoztató füzet: Légoltalmi ABC; Légoltalmi emlékeztető a védekező lakosság számára; Hogyan védekezzünk a légitámadás ellen?