cca 1900 A szendrei magyar tábor 1664-ben. (Szicha György metszete az Országos képtárban). A Magyar Nemzet Története melléklete. Középen hajtott, apró lapszéli szakadásokkal, 32,5x26 cm
cca 1900-1920 The National Geographic Society Pictorial Geography, össz. 41 db angol nyelvű, képekkel illusztrált tábla, több sorozatból (The Indian in America, The Negro in Africa, Eskimo Life, stb.), nem teljesek. Vegyes állapotban, lapméret: 27,5x22,5 cm
cca 1902-1910 A freudenaui Duna-kikötő megnyitása Bécsben Ferenc József jelenlétében (Eröffnung des Freudenauer Schutz- und Winterhafens in Wien). Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fakeretben, 24x33 cm
1903 George Derville Rowlandson (1861-1930) festménye után: The water jump, Grand National 1902 (lóverseny). Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Faulkner & C. kiadása, 1903. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 35,5×65 cm
1905 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. XXXI. és XXXII. köt., 1905. január-december. (Teljes évfolyam két kötetben). Bp., 1905, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev. + 432 p; 2 sztl. lev. + 433-908 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé folto...
1905-1906 Az Én Ujságom. Képes gyermeklap. Szerk.: Pósa Lajos. 1905. okt. 1. -1905. dec. 6. sz. - 1906. jan. 1. 1906. okt. 15. XVI. évf. 1-6., XVII. évf. 7-26. sz. Bp., Hungária-ny., 414 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis szakadással, az első címlap sarkán és egy lap (403/404.) sarkán hiánnyal, néhány lapszélen szakadással, (nyomdahibás?)