12161.
450. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
65 000 HUF
Nagy méretű antik bronz buddhista szobor, tűzzománcos díszítéssel, cca XIX. sz. vége, lezárt, felszentelt állapotban, kopással, jelzés nélkül, m: 43 cm