14406. 450. Closed Online auction Ships Balaton
2 000 HUF
0 HUF
Tóth Kálmán: Balaton monográfia. Bp., 1974., Panoráma. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
Photo of the item taken by : pk