Watches

Number of items: 138

12261.

700 000 HUF
1 891,89
2 058,82
12262.

120 000 HUF
324,32
352,94
cca 1860-1910 naptáras kandallóóra, házmesteróra, kis sérüléssel és hiánnyal. Hibátlan, frissen szervizelt szerkezettel, kulccsal, 46x28x15 cm
12263.

90 000 HUF
243,24
264,71
12264.

80 000 HUF
216,22
235,29
12265.

95 000 HUF
256,76
279,41
Citizen Elegance női karóra, kvarc, fém szíjjal, elemcsere szükséges, d: 19 mm
12266.

3 000 HUF
Niellós ezüst zsebóra aranyozott vadász jelenetes Remontoir. szép számlappal, működő állapotban 5 m
12267.

18 000 HUF
48,65
52,94
2 db Gundel étterem logójával díszített kvarc karóra (női, férfi), bőr szíjjal, jó állapotban, nincsenek kipróbálva, d: 24-33 mm
12268.

5 000 HUF
Zarja 17 köves + Ruhla Antimagnetic 17 köves női karóra, kopással, működnek
12269.

3 000 HUF
Samoa digitális karóra, műanyag szíjjal, működik, d: 5,5 cm
12270.

3 000 HUF
Lasika K-Sport digitális karóra, műanyag szíjjal, működik, d: 5,5 cm
12271.

3 000 HUF
Q&Q design női kvarc karóra, széles fém szíjjal, működik, 33x35 mm
12272.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF