12373. 450. Closed Online auction Watches
16 000 HUF 43,24 EUR, 47,06 USD
0 HUF
Ezüst tokos mechanikus, kulcsos zsebóra, jelzett, működik, sérült számlap, d: 42 mm
Photo of the item taken by : nagy_andras