Books: History

Number of items: 94

18193.

4 000 HUF
10,61
11,43
18194.

2 800 HUF
7,43
8,00
18195.

4 000 HUF
10,61
11,43
18196.

3 000 HUF
7,96
8,57
Lestyán Sándor: Az ismeretlen Táncsics. Budapest Székesfőváros Várostörténeti Monográfiái 16. Bp.,(1945.), ,,Budapest Irodalmi, Művészeti és Tudományos Intézet, 1 (duplaoldalas címkép) t.+ 83+3 p. 26 (fekete-fehér képtáblák) t. + 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, a hátsó borító javított, foltos borítóval, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
18197.

4 400 HUF
11,67
12,57
18198.

3 600 HUF
9,55
10,29
Weiczner Jenő: Ez most a sorsod, kiüldözött zsidó. Wesley János kiadó, kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
18199.

Weiczner Jenő: "Ez most a sorsod, kiüldözött zsidó". Wesley János kiadó, kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.

4 000 HUF
10,61
11,43
Gyurits Antal. Magyarok története. Tanodai és magánhasználatra vezérfonal az első oktatásban. Pest, 1858, Lauffer és Stolp. 98 p. Első kiadás. Korabeli félvászon kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
18200.

4 000 HUF
10,61
11,43
Rotteck, Karl von: Allgemeine Geschichte vom Anfang der historischen Kenntniß bis auf unsere Zeit. Sechster Band (VII. köt.) Hozzákötve: Siebenter Band. (VIII. köt.) Freiburg im Breisgau, 1824, Herdersche Kunst- und Buchhandlung, 1 t.+IV+3-228 p.+1 (kihajtható tábla) t. + 1 t.+IV+-3-304 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval.
18201.

2 400 HUF
6,37
6,86
18202.

3 200 HUF
8,49
9,14
18203.

4 000 HUF
10,61
11,43
18204.

3 000 HUF
7,96
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF