Books: History

Number of items: 94

Ritoók Zsigmond-Sarkady János-Szilágyi János György: A görög kultúra aranykora. Homérostól Nagy Sándorig. Bp.,1984, Gondolat. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18218.

2 000 HUF
5,31
5,71
18219.

2 000 HUF
5,31
5,71
Acsády Ignác: A magyar jobbágyság története. Bp., 1944, Faus Imre. Átkötött egészvászon-kötés.
18220.

2 800 HUF
7,43
8,00
Le dixieme anniversaire de la liberation du peuple Roumain. 23 Aout 1944-1954. [A román nép felszabadulásának 10. évfordulója. Emlékkönyv / album]. Bucarest, 1954, LInstitut Roumain pour les Relations Culturelles avec lEtranger. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
18221.

Le dixieme anniversaire de la liberation du peuple Roumain. 23 Aout 1944-1954. [A román nép felszabadulásának 10. évfordulója. Emlékkönyv / album]. Bucarest, 1954, L'Institut Roumain pour les Relations Culturelles avec l'Etranger. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

1 200 HUF
3,18
3,43
Borbély Béla-Siklósi Gyula: Királyaink emléke. Bp. 2006 Nap kiadó. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói műanyag védőborítóval.
18222.

2 200 HUF
5,84
6,29
18223.

2 800 HUF
7,43
8,00
A szabadságharc hétköznapi tanúi. 1848-1849-es naplók. Szerk.: Nyulásziné Straub Éva. Magyar Sorsfordulók. Bp., 1998, A Jövő Nemzedékéért Alapítvány. Kiadói műbőr-kötés.
18224.

2 000 HUF
5,31
5,71
Dercsényi Dezső: Nagy Lajos kora. Bp., (1941), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 319+(1) p. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
18225.

2 800 HUF
7,43
8,00
Queen Victoria compiled by Richard Tames. Jackdaw N. 131. London, Jackdaw, 1 t. + 1-4, 6-8. t. +4+1 t. Angol nyelven. Kiadói sérült papírmappában, egy tábla hiánnyal.
18226.

1 600 HUF
4,24
4,57
The Great Exhibition 1851 compiled by John Langdon-Davies. Jackdaw N. 43. London, Jackdaw, 1 t. + 1-5, 6-9.,11 (Peepshow (hiányos?)) t. +5 t. Angol nyelven. Kiadói sérült papírmappában, két tábla hiánnyal, egy tábla (Peepshow) hiányos (?)
18227.

1 600 HUF
4,24
4,57
Hermann Róbert - Molnár András: Saját utamat jártam. Batthyány Lajos miniszterelnök 1807-1849. Szerk.: Molnár András. Zalaegerszeg, 2007. Zala Megyei Levéltár. Gazdag képanyaggal illusztrált. Megjelent Batthyány Lajos gróf születésének 200. évfordulóján. Kiadói kartonált papírkötés.
18228.

2 200 HUF
5,84
6,29
Czettler Jenő: Az emberi gazdálkodás története. Bp., én.,Franklin. Kiadói félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.
18229.

1 800 HUF
4,77
5,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF