18205. 450. Closed Online auction Books: History
3 400 HUF
0 HUF
Az 1848-ki forradalom történelme Lamartinetől. Ford.: Zsilinszky Mihály. I. köt. Pest, 1873, Légrády, 311+V p. Korabeli átkötött aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Photo of the item taken by : nagy_andras