8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Friedrich David Nicolas: Götterlehre der Griechen und Römer. Spiegel der Frauen des Alterthums, für die reifere weibliche Jugend. Erster Theil. Berlin, 1847, M. Simion, XVIII+250+(8) p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként minimálisan foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.