1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Charles de Gaulle: Háborús emlékiratok. Bp., 1973., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított, sérült papír védőborítóban. + Konsztantyin Szimonov: Nappalok és éjszakák. Bp.-Uzshorod [Ungvár], 1972., Európa-Kárpáti. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.;