1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Rudolf van Wehrt: Egy nép menekül. Ford.: Baráth Ferenc.; A "Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete" könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, gerincen apró sérülésekkel, máskülönben jó állapotban.