18884. 450. Closed Online auction Books: Minibooks
3 600 HUF
0 HUF
Schidlof. Magyar-angol, angol-magyar teljes zsebszótára. Szerk.: Germanus Gyula. Bp., 1913, Schenk Ferencz. Kiadói kopott egészvászon-kötés, laza fűzéssel.
Photo of the item taken by : karap_norbert