Oeuvres de Mr. Boileau Despreaux. Avec des Eclaircissemens Historiques. Donnez par lui-m?me Tome Premier. Amsterdam, 1721, Pierre Brunel, 2 sztl. lev.+ 1 t. +28+4+247+324 p.+13 sztl. lev. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű bordázott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincről címfelirat leesett (benne a könyvben), a gerincen kis sérüléssel, kissé foltos lapokkal, az elülső előzéklap...
K. B. S. bibliographical register of imprtant works written in Japanese on Japan and the Far East published during the year 1933. Tokyo, 1938., Kokusai Bunka Shinkokai,4+IX+180 p. Angol és japán nyelven. Kiadói papírkötés, foltos
Blin de Sainmore: Héroides ou Letteres en Vers. Hozzákötve: Lettre de Gabrielle D'Étrées A Henri IV. Hozzákötve: Lettre de Sapho A Phaon. Hozzákötve: Lettre de Jean Calas. hn., 1766-1767, Sébastien Jorry, 32+71+VI+7-32-40 p.+4 (acélmetszetek) t. Szövegközti és egészoldalas acélmetszetekkel. Francia nyelven. Korabeli egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
George Orwell: Animal farm. A fairy story by - -. With an introduction C. M. Woodhouse. Signet Classic. New York,én.,The New American Library. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Márai Sándor: Casanova in Bolzano. [Vendégjáték Bolzanóban]. Ford.: George Szirtes. New York, 2004, Alfred A. Knopf. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
E.T.A. Hoffmanns sämtliche Werke in fünfzehn Bänden (in 4 Bänden) Herausgegeben mit einer biographischen Einleitung von Eduard Grisebach. Leipzig: ca 1910 Max Hesses Szecessziós egészvászon kötésben, szép állapotban. Dekoratív kiadvány.