2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Ady Endre 2 műve: Ady Endre: A tegnapi Páris. A tegnapi Páris anyagát összegyűjtötte és sajtó alá rendezte Kovách Aladár. Bp., é.n., Bolyai Akadémia, 128 p. Egy fekete-fehér rajzzal, Rippl Rónai József Ady portréjával illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben.; Ady Endre: Szeretném, ha szeretnének. Bp.,én., Athenaeum, 200 p. Ötödik kiadás. Kiadói kissé kopott borítóval. + Reinitz Béla: Dalok Ady Endre verseire. (Új dalsorozat.) Modern Könyvtár. Bp., 1920, Athenaeum, IV+4+33 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos, gyűrött borítóval.